Az Arany János Tehetséggondozó Program intézménypárunk, a Lovassy László Gimnázium nevelőtestületének döntése alapján 2020-ban kifutott Veszprémben. A pandémia miatt csak most szeptemberben tudtuk megszervezni a 20 éves jubileumi, és egyben zárótalálkozót. Jó volt újra találkozni a “nagycsalád” gyermekeivel, intézményünk alumnusaival!
READ MORE
Szeptember 15-én városnéző kisvonatozást szerveztünk új kollégistáink részére, hogy minél hamarabb tájékozódni tudjanak városunkban, és hogy megismerhessék a sok szép nevezetességét.
READ MORE
Elkészült az új honlapunk, megkezdtük a feltöltését friss anyagokkal. Segítőkész visszajelzéseket a titkarsag@veszpremikollegium.hu e-mail címre várunk.
READ MORE
© Copyright 2021 MÁKVIRÁG Kreatív Stúdió
.